Pradėjo bendradarbiauti SCHMiDT Baltic ir UAB „Širvintų kuras“

Pasak UAB „Širvintų kuras“ direktoriaus Marijano Bylinskio puikiu pravažumu ir geromis techninėmis bei eksploatacinėmis savybėmis pasižymintys frontaliniai krautuvai yra nepamainomi pagalbininkai daugelyje sričių. Vienoje jų kaip tik ir dirba UAB „Širvintų kuras“, prekiaujanti mediena, rąstais, akmens anglimi ir pan. Būtent todėl, šios įmonės vadovas nusprendė savo turimos technikos parką papildyti 1500 kg keliamosios galios frontaliniu krautuvu SCHMiDT1812.

Kol kas tai – pirmasis šios įmonės įsigytas SCHMiDT frontalinis krautuvas, tačiau, tikėtina, kad įvertinę jo našumą ir efektyvumą, vėliau įmonė savo parką papildys ir kita SCHMiDT technika. Juolab, kad Marijanas Bylinskis liko patekintas tuo, kaip operatyviai SCHMiDT Baltic sutvarkė visą reikiamą dokumentaciją, pasirūpino krautuvo įregistravimu ir krautuvo pristatymu į užsakovo nurodytą vietą. Čia pat, darbinėje aplinkoje buvo pademonstruotas krautuvo pravažumas ir manevringumas bei pravesti darbo su SCHMiDT 1812 mokymai, tad jau pirmą dieną įmonės darbininkai patys galėjo sėsti prie krautuvo vairo ir šiltoje, jaukioje kabinoje, grojant mėgstamai muzikai, dirbti kasdienius darbus.

Maloniai užsakovą nuteikė ir tai, kad krautuvą jis gavo su keturiais priedais – kaušu, sniego peiliu, trijų dantų medienos griebtuvu ir hidraulinėmis šakėmis paletėms, tačiau mokėjo tik už pastaruosius du. Kaušas yra visų krautuvų standartinėje sąrangoje, o sniego peilis buvo pridėtas praplėtus akcijos „Kad žiema neužkluptų netikėtai“ ribas. Dabar, pasak M. Bylinskio, jie ne tik lengvai atliks visus krovos darbus, bet ir neturės sunkumų prižiūrint įmonės teritoriją, valant tiek ją pačią, tiek privažiavimus iki jos. Pastarasis veiksnys, įvertinus tai, kad kelininkus žiema, ypač atokesniuose rajonuose, užklumpa netikėtai, o kai dalis klientų kuro pirkti į įmonės aikštelę linkę vykti savo transportu, yra ypač svarbus, nes nuo šiol visi į „Širvintų kurą“ vedantys keliai bus nuolat valomi.

Žinote, kad jums reikia naujos technikos, bet vis dar abejojate, ką pirkti? Galvojate apie naudotą, neaišku kiek valandų dirbusią ir tikrosios istorijos neturinčią techniką? Verčiau nerizikuokite ir susiekite su mumis, išbandykite mūsų naujus frontalinius krautuvus SCHMiDT realiomis sąlygomis ir klausimų turėtų nebelikti.