Sveiki užsukę į SCHMIDT frontalinių krautuvų namus Lietuvoje - SchmidtBaltic.lt. Nuo 2016 metų mes esame oficialus visos SCHMIDT technikos atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Mūsų siekis – supažindinti ir Jums pristatyti patikimą ekonominės klasės SCHMIDT frontalinių krautuvų ir jų priedų seriją.

Mūsų klientai yra mažų ūkių, vidutinių įmonių ir individualių namų bei sodybų savininkai. Jei ieškote nebrangaus pagalbininko, Jūs užsukote ten, kur reikia! Mūsų šūkis – „Viena mašina – visiems darbams!“ SCHMIDT frontaliniai krautuvai gimė skaičiuojant, kaip mažiausiomis sąnaudomis pasiekti geriausią rezultatą. Taip inžinierių galvose sugulė krautuvų brėžiniai ir daugiau nei dvidešimties priedų paletė jiems. Visa tai vėliau gavo vardą SCHMIDT.

Frontalinis krautuvas – tai kaip atsuktuvas rankose, kuriam keičiant galvutes nėra varžto, kurio toks atsuktuvas negalėtų atsukti ar priveržti. Taip ir frontaliniai SCHMIDT krautuvai. Šiuo metu mes parduodame per 20 skirtingų priedų, kuriais patogiai galėsite atlikti ūkio, statybos, logistikos, miško ar kitus darbus. Išsirinkę krautuvo modelį, kuris labiausiai atitiks Jūsų planuojamų darbų poreikius, vėliau tik keisdami priedus jam nerasite užduoties su kuria krautuvas nesusitvarkytų.

Technika, kaip ir žmogus, nėra amžina – dalys susidėvi arba atitarnauja savo laiką. Todėl technikai reikia reguliarios priežiūros, o kartais – ir mechaniko rankos. Mes ne tik parduodame krautuvus ir jų priedus, bet ir teikiame visas reikalingas serviso paslaugas. Taip pat Vilniaus sandėlyje turime dalis, kurių dažniausiai prireikia, o visas kitas galime užsakyti tiesiai iš gamintojo ir nemokamai pristatyti visoje Lietuvoje.
Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus. Suteiksime reikalingas konsultacijas, atsakysime į visus klausimus, o pageidaujant suderinsime susitikimą, kurio metu galėsite SCHMIDT techniką apžiūrėti ir išbandyti. 

Taip pat kviečiame puslapio apačioje palikti savo elektroninio pašto adresą ir sekti mus Facebook tinklapyje. Taip greičiausiai gausite visą reikalingą informaciją ir naujienas bei geriausius pasiūlymus!