Frontaliniai krautuvai

SCHMIDT 6050
SCHMIDT 6050 frontalinis krautuvas – tai galingiausias SCHMIDT krautuvų serijos modelis. Šis 2500 kg keliamosios galios krautuvas puikiai tinka statybos, krovos, logistikos ir žemės ūkio darbams. Kartu su šiuo serijos krautuvu galima naudoti penkiolika SCHMIDT priedų. 

2500 kg keliamoji galia, 1 m3 standartinis kaušas ir Yanmar 4TNV98T EURO3 61.3 kW variklis užtikrina našų krautuvo darbą.

Krautuvas valdomas trijų pavarų vairalazde, o hidraulinė ir keturių ratų vairavimo sistema užtikrina puikų manevringumą. Šiam modeliui sumontuota nauja kabina, kuri užtikrina patogų darbą. Kabina neperkrauta nereikalingomis svirtimis ir mygtukais, o šildymo sistema ir įmontuota magnetola leis jautis ypač komfortabiliai.
 

SCHMIDT 2016
Būtent šis modelis geriausiai atitinka SCHMIDT krautuvų šūkį – „Visiems darbams – viena mašina“. Tai patikimas ir universalus krautuvas. Su šiuo modeliu galima komplektuoti visus devylioka SCHMIDT priedų, tad nėra nė vieno darbo, kurio negalėtumėte atlikti su šiuo krautuvu.
498BT1 EURO3 36,8 kW variklis užtikrina geriausią darbo našumo ir sąnaudų santykį. 2000 kg keliamoji galia, 0,7 m3 standartinis kaušas, mažos kuro sąnaudos ir puiki kaina yra geriausias variantas rinkoje, kad ir kaip beskaičiuotumėte. 

Kaip ir kituose modeliuose, šiame sumontuota nauja kabina, kuri užtikrina ne tik patogų darbą, bet ir puikų matomumą. Krautuvas yra nesunkiai prižiūrimas – atidarius variklio dangtį visus svarbiausius elementus ir sistemas lengvai pasieksite.

Tad jei svarstote, kas bus geriausia Jūsų įmonės ar vidutinio ūkio investicija, rinkitės būtent SCHMIDT 2016.

SCHMIDT 3745

2018 metų balandžio mėnesį, Lenkijos frontalinių ir šakinių krautuvų gamintojas SCHMiDT papildė savo krautuvų gamą vidutinio dydžio 4WD frontaliniu krautuvu su panoramine kabina – modeliu 3745. Frontalinio krautuvo SCHMiDT 3745 maksimalus kėlimo aukštis yra iki 320 cm, o kėlimo svoris – 1700 kg.

Krautuvas yra komplektuojamas su ekonomišku, keturių cilindrų, 37 kW galios, LOMBARDINI LDW 2204 (Italija) dyzeliniu varikliu, o krautuvo hidraulinė dalis yra gaminama Lenkijoje, kuri nuo seno garsėja savo hidraulikos specialistais.

3745-asis krautuvo modelis pasižymi geresniu pravažumu sunkiai pravažiuojamose vietovėse, negu kiti panašios klasės krautuvai, kas gerokai praplečia jo panaudojimo galimybes. Geresnį pravažumą užtikrina iki 31,5 cm padidinta jo prošvaistė, visų ratų (4WD) ir bortinė ratų pavara.

SCHMIDT 1812

Šis modelis yra populiariausias SCHMIDT krautuvų serijoje. Jis ne tik toks pats universalus kaip 2016 ir 1610 modeliai, bet ir vienas patikimiausių krautuvų serijoje. Jei ieškote laiko patikrintos, paprastos ir ilgaamžiškos technikos, siūlome rinktis 1812 modelį.

1800 kg keliamosios galios ir 0,6 m3 tūrio kaušas leis atlikti visus standartinio pajėgumo reikalaujančius darbus. Modelis pasižymi patogiu ir paprastu valdymu, kabinoje visi valdymo elementai išdėstyti patogiai, jame nerasite nieko, kas nereikalinga, kas didintų krautuvo kainą, o vėliau atsilieptų ir priežiūros kaštams.

Kaip ir visi SCHMIDT modeliai, šis turi visiškai hidraulinę vairavimo ir keturių ratų pavarą, kuri užtikrina puikų manevringumą ir pravažumą. Kalbant apie patikimumą, būtent šis modelis nuo savo gamybos pradžios mažiausiai matė mechanikų rankų, tad dirbantiems kasdien tai geriausias pasirinkimas.

SCHMIDT 1610 
Šis modelis yra mažiausias sunkiųjų krautuvų brolis, bet savo galimybėmis atlikti visus darbus niekuo nenusileidžia. Modelis labiau tinkamas mažoms ir vidutinėms įmonėms ar ūkiams arba tiems, kuriems krautuvo nereikia kasdieniams darbams.

490 EURO3 36,8 kW variklis užtikrina 1600 kg keliamąją galią dirbant su standartiniu 0,6 m3 kaušu. Kaip ir kituose modeliuose, jame įdiegtas patogus valdymas vairalazde, hidraulinė vairavimo sistema. 

Nauja kabina, šildoma sėdynė ir galinio vaizdo kamera užtikrina ne tik patogų, bet ir saugų darbą.
SCHMIDT frontaliniai krautuvai – tai geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje, o patikimas pardavėjas ir betarpiškas bendravimas su gamintoju užtikrina puikų servisą ir aptarnavimą.
 

SCHMIDT 3530
Tai vienas iš dviejų SCHMIDT mažųjų krautuvų modelių. Šis yra kiek galingesnis, turi naują KUBOTA D1105 variklį, komplektuojamas su didesnio tūrio standartiniu kaušu, kurį galima kelti į beveik trijų metrų aukštį.

Mažieji krautuvai pasižymi tuo, kad yra labai siauri ir manevringi. Krautuvo išmatavimai ir hidrostatinis vairavimas suteikia galimybę dirbti siauruose praėjimuose ar mažose patalpose. Krautuvas puikiai tinka sodininkystės darbuose, taip pat – mažame ūkyje.

Šis 1000 kg keliamosios galios krautuvas gali būti naudojamas su vienuolika priedų, tad puikiai tinka ir nedideliuose ūkiuose ar statybos darbuose.
 

SCHMIDT 1915
Tai mažiausias iš SCHMIDT frontalinių krautuvų modelių. Kaip ir galingesnio 3530 modelio, šio krautuvo svarbiausi parametrai yra jo matmenys ir manevringumas. KUBOTA D902 variklis leidžia dirbti su kroviniais iki 750 kg. 

Vairo stiprintuvas, hidrostatinis vairavimas, maža ratų bazė suteikia galimybę su šiuo mažyliu įvažiuoti ten, kur nepajėgia didesni krautuvų modeliai. Į daugiau nei dviejų su puse metrų aukštį galintis kelti ir vienuolika priedų naudojantis krautuvas, nors ir nėra pats galingiausias, bet puikiai atlieka savo darbą. 
 

SCHMIDT 25
SCHMIDT 25 – tai standartinis šakinis krautuvas.  Šis modelis tinka dirbti tiek lauke, tiek viduje ir pasižymi ypač dideliu greičiu tiek su kroviniu, tiek be jo. Dyzelinis, keturių cilindrų variklis Xinchai 498 leidžia dirbti net su 2500 kg svorio kroviniu, o pravažumas toks, kad nesunkiai gali įveikti net dvidešimties procentų įkalnę.

Ilgos bei plačios krautuvo šakės bei didelė keliamoji galia leidžia taupyti laiką, todėl šis šakinis krautuvas nepakeičiamas pagalbininkams didesnėms įmonėms. 

Ypač daug dėmesio skirta kabinos komplektacijai. Šakinių krautuvų vairuotojai neretai dirba visą dieną, todėl patogi kabina labai svarbi šio krautuvo dalis. Joje sumontuota aukštos kokybės sėdynė, visi prietaisai ir svirtys sumontuotos taip, kad jomis būtų kuo patogiau naudotis.