Daugiafunkcinis kaušas 4 in 1

Pristatymo terminas: 1-3 savaitės

Pristatymas: visoje Lietuvoje

Garantija: 1 metai

Servisas: aptarnavimas Lietuvoje

Galimybė įsigyti detales: Yra

MODELIAI
KAINA
6050
1749€ + PVM
1610, 1812, 2016
1399€ + PVM

APRAŠYMAS

Apie šio priedo panaudojimo galimybes nemažai pasako pats jo pavadinimas – daugiafunkcinis. Iš tvirto plieno pagamintas kaušas su ypatingai tvirtu peiliu, galinčiu atlaikyti nemažas apkrovas, leidžia išnaudoti visą jūsų turimo krautuvo potencialią tiek vykdant krovos darbus, tiek valant teritoriją, nukasant gruntą, pervežant akmenis, skaldą ar sniegą.

Naudojant kaušą, vientisą, didelį krovinį galima saugiai pakelti į maksimalų konkretaus modelio krautuvo leidžiamą aukštį ar tvarkingai surinkti ant žemės išsimėčiusius smulkesnius krovinius ir sustumti/perkelti juos į reikiamą vietą.

Ypatingai naudingas kaušas yra atliekant žemės arba statybos darbuslyginant aikšteles, nukasant sluoksnius, kasant griovius, transportuojant statyboms reikalingą žvyrą, surenkant ir transportuojant akmenis, pervežant plytas bei kitas statybines medžiagas ir pan. Hidraulinė kaušo valdymo sistema užtikrina saugų ir patogų krovinio iškrovimą tiek standartiniu būdu – išverčiant, tiek ir atidarius kaušo dugną ir išpilant reikiama kiekį.

Be to, naudojant šį kaušą, smulkų ar birų krovinį galima išpilti tiek visą, tiek, priklausomai nuo poreikio ar atliekamų darbų pobūdžio, dalį jo, likusią dalį pervežant į kitą vietą.

Daugiafunkcinis kaušas 0,6 m3 tūrio skirtas su  2016, 1812 ir 1610 Schmidt modeliais, o 6050 – su 0,9 m3 kaušu. Kaip ir visus Schmidt priedus, standartinį kaušą labai lengva tvirtinti prie krautuvo.

.

Kiti priedai: