Šakės mėšlui

Šakės mėšlui

Pristatymo terminas: 1-3 savaitės

Pristatymas: visoje Lietuvoje

Garantija: 1 metai

Servisas: aptarnavimas Lietuvoje

Galimybė įsigyti detales: Yra

Kaina: 849 € + PVM

APRAŠYMAS

Turintys ar prižiūrintis dideles gyvulių bandas, žino, kad galvijus reikia ne tik maitinti, bet ir apkuopti. Ypač tai tampa aktualu šaltuoju laikotarpiu, kai gyvūnai suvaromi į tvartus ir fermas.

Tokiam darbui puikiai tinka mėšlo šakės skirtos ne tik mėšlui, šiaudams, šienui, silosui ar panašiems kroviniams perkrauti ir transportuoti. Šakės pagamintos taip, kad gali ne tik pakelti, bet ir „atkabinti“ prišalusį ar priaugusį krovinį, kas labai palengvina valymo darbus žiemą ar tvarkant iš ankščiau susikaupusias atliekas.

Schmidt inžinieriai tvirtinimas sukūrė taip, kad nuo žemės galima pakelti net ir ypatingai sunkų krovinį, o šonuose sumontuotos profiliuotos plokštės ir uždara vidinė sienelė užtikrina, kad krovinys pakeliui, būtų tai mėšlas, seni lapai ar panaudotas šienas, būtų kuo mažiau barstomas. Taip pat šį priedą lengva prižiūrėti, metalinis, dažytas ir įvairiems pažeidimams atsparus paviršius lengvai plaunamas.

Šias mėšlo šakes galima naudoti su visais Schmidt krautuvų modeliais. Priklausomai nuo turimo ar planuojamo įsigyti modelio, galima rinktis šakes nuo 90 iki 200 cm pločio.

Yra galimybė pritaikyti kitų gamintojų modeliams.

Kiti priedai: