Šakės paletėms

Šakės paletėms

Pristatymo terminas: 1-3 savaitės

Pristatymas: visoje Lietuvoje

Garantija: 1 metai

Servisas: aptarnavimas Lietuvoje

Galimybė įsigyti detales: Yra

Kaina: 749 € + PVM

APRAŠYMAS

Visi, kas dirba logistikos ar sandėliavimo srityje, puikiai žino, kad be specialių šakių paletėms krovimo darbai yra jeigu ir įmanomi, tai tampa labai sudėtingi. Būtent todėl darbui iškraunant ir pakraunant krovinius ar štabeliuojant juos po lentynas ir stelažus naudojamos specialios šakės.

Šakiniai krautuvai, kuriuos Schmidt taip pat gamina, naudojami tik šiam darbu, tad tokias šakes gauna iškart, tačiau šakinių krautuvų naudojimo sritis yra ganėtinai siaura. Frontaliniuose krautuvuose, kuriuos galima naudoti žymiai plačiau, šakės yra kaip papildomas priedas.

Pačios paprasčiausios šakės paletėms yra ganėtinai pigios, komplektuojamos beveik su visų modelių frontaliniais krautuvais. Dviejų smaigų standartinės šakės užtikrina ne tik saugų ir patogų palečių transportavimą, bet ir jų krovą.

Smaigų pozicija yra lengvai reguliuojama. Maksimalus plotis siekia 115 cm. Šios palečių šakės tinka visiems Schmidt krautuvams, išskyrus didžiausią 6050 modelio krautuvą, kuriame reikia galingesnių hidraulinių šakių. Šakių rėmo aukštis – 30 cm, smaigų ilgis – 125 cm.

Yra galimybė pritaikyti kitų gamintojų modeliams.Kiti priedai: