Sniego valytuvas (modelis 2)

Sniego valytuvas (modelis 2)

Pristatymo terminas: 1-3 savaitės

Pristatymas: visoje Lietuvoje

Garantija: 1 metai

Servisas: aptarnavimas Lietuvoje

Galimybė įsigyti detales: Yra

MODELIAI
KAINA
1610, 1812, 2016
2749€ + PVM
6050
2899€ + PVM

APRAŠYMAS

Šis sniego valytuvas skirtas valyti didesnes teritorijas ar ilgesnius pravažiavimus ir kelius. Jis gali valyti ne tik sniegą, bet ir mėšlą ar kitokias šiukšles.  Prie šio modelio peilių yra sumontuoti papildomi paaukštinimai, kurie užtikrina sniego numetimą toliau į kelkraštį, tačiau reikia žinoti, kad šio sniego valytuvo potencialias atsiskleidžia sniegą stumiant dideliu greičiu.

Kaip ir pirmojo modelio, šio hidraulinė sistema lengvai leidžia pasirinkti norimą valytuvo peilių kampą, todėl galima valyti tiek siaurus, tiek platesnius kelius ar pravažiavimus. Peilių pasvyrimo kampas valdomas iš kabinos, tad operatoriui nereikia to daryti rankiniu būdu. 

Valytuvo sparnus prilaiko pagalbiniai ratukai, o apačioje esanti apsauginė guma užtikrina, kad valomas paviršius nebus subraižytas ar kitaip pažeistas, tad valytuvą galima naudoti ant bet kokios dangos. Prie valytuvo peilių šonų pritaisyti žibintai, todėl darbus nesunkiai galima atlikti ir tamsiu paros metu. Valytuvas komponuojamas su visais Schmidt frontalinių krautuvų modeliais ir yra galimybė pritaikyti kitų gamintojų modeliams.

Kiti priedai: