Garantija ir serviso paslaugos

Visiems  SCHMIDT frontaliniams krautuvams, priedams ir dalims yra suteikia vienerių metų arba 2000 Moto valandų garantija. Mūsų įmonė Jūsų technika rūpinasi ir konsultuoja ne tik garantiniu, bet ir pogarantiniu laikotarpiu.

Technikos gerą darbą ir ilaamžiškumą nulemia jos priežiūra, o ypatingai – priežiūra pirmaisiais darbo mėnesiais. Bendravimas su klientu nesibaigia vos tik įteikus technikos raktelius, mūsų specialistai kartu su klientu atlieka pirminį tepalų keitimą, konsultuoja kitais technikos priežiūros klausimais.

Ištikus bėdai, mūsų meistrai atvyks į vietą ir per trumpiausią laiką, nenutraukiant darbo proceso, nustatys gedimą. Esant nedideliam gedimui, per kelias valandas problema bus pašalinama vietoje. Esant didesnei problemai, mes patys techniką nugabensime iki serviso, esančio Vilniaus rajone, atliksime remontą, jei reikės, užsakysime reikiamas detales ar parinksime iš sandelyje turimų ir sutvarkytą techniką pristatysime Jums atgal.

Be serviso paslaugų, pas mus galite įsigyti ir visas SCHMIDT krautuvams ir jų priedams reikiamas detales, kurias nemokamai pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą.

Turima technika dirba, bet kelia įtarimą jos veikimas? Nujaučiate artėjantį gedimą? Nelaukite ir susisiekite su mūsų serviso komanda. Nuotoliniu būdu įvertinsime nerimą keliančius ženklus ir garsus, patarsime, ar technikai reikalinga detalesnė apžiūra.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu pardavimai@schmidtbaltic.com arba skambinkite tel. nr. 370 608 04965

Siųsti užklausą