Schmidt frontalinis krautuvas 1812 – „pirmoji pagalba“ statybų aikštelėje

Nepaisant įvairių prognozių, lietuviai optimistiškai žiūri į ateitį, todėl individualių namų kvartalai šalia didžiųjų miestų dygsta vieni po kitų. Tie, kas savo būsimus būstus statosi patys, patvirtins, kad statybos nėra toks paprastas užsiėmimas, kaip gali atrodyti žiūrint iš šalies. Visų pirma reikia paruošti statybų aikštelę – nuvalyti viršutinį dirvos sluoksnį, išlyginti reljefą, suformuoti privažiavimą krovininiam transportui. Šie darbai, neturint specialios technikos, gali užtrukti. Visai kitaip situacija atrodo įsigijus ar išsinuomojus frontalinį krautuvą.

Bazinėje sąrangoje Schmidt frontalinis krautuvas turi tvirtą, galingą kaušą, kuris puikiai tinka tiek teritorijos valymui, tiek jos išlyginimui. Jeigu dirbama uždaroje teritorijoje, krautuvo net nereikia registruoti, tad atgabenus krautuvą į vietą, iškart galima dirbti, nelaukiant jokių papildomų leidimų.

Valdyti krautuvą ganėtinai paprasta – jis turi automatinę pavarų dėžę, du pagrindinius režimus – pirmyn ir atgal, kaušas valdomas vairalazde.

Patirties trūkumas, šiuo atveju, nėra problema, nes perprasti krautuvo sistemų veikimą užtenka keliolikos minučių ir vėliau, jau dirbant, galima tobulinti savo įgūdžius.

Dar vienas didelis Schmidt 1812 krautuvo privalumas – patikimai veikianti visų keturių varančių ratų sistema, užtikrinanti puikų pravažumą esant bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiu paviršiumi. Purvynus, pažliugusias statybų aikšteles ar retai valomus miško keliukus Schmidt forntalinis krautuvas, skirtingai nuo kai kurių kitų gamintojų, taip lengvai, tarsi judėtu geru keliu, o per vidurį esantis krautuvo svorio centras garantuoja, kad krautuvas neapvirs nei važiuodamas, nei dirbdamas.

Taip pat reikia nepamiršti ir to, kad Schmidt frontaliniai krautuvai be pagrindinio kaušo turi ir 20 keičiamų priedų. Priedus be hidraulinio pajungimo galima keisti neišlipant iš krautuvo kabinos, turinčių hidraulinį pajungimą keitimas yra kiek ilgesnis, tačiau nesudėtingas. Tai gali atlikti ir vienas žmogus. Priedai gerokai praplečia krautuvo galimybes. Tarkim, planuojant statyti tvorą ar stulpus, duobes nesunkiai išgręšite pasinaudoję grąžtu, o nusprendus komunikacijas tiesti po žeme, per ganėtinai trumpą laiką tranšėjas joms paruošite pajungę kasimo rankeną.

Parengus statybų aikštelę, plytas, blokelius ar kitas statybines medžiagas į reikiamą vietą, net ir per balas, nesunkiai privešite sumontavę paletines šakes. Pastarąsias bus galima naudoti ir išvežant iš aikštelės stambiagarites atliekas.

Vienas frontalinis krautuvas su keičiamais priedais statybose sėkmingai gali pavaduoti tiek traktorių, tiek ekskavatorių, tad tiek krautuvo įsigijimas, tiek ir nuoma yra puiki alternatyva skaičiuojantiems pinigus ir nenorintiems tuščiai išlaidauti. Be to, viena transporto priemonė ir jos priedai užima gerokai mažiau vietos, kas dirbant nedideliuose sklypuose yra ypač svarbu. Planuojate statybas? Norite, kad darbai eitų greičiau? Užsukite į Nika service – oficialų Schmidt atstovą Lietuvoje – ir mūsų specialistai parinks geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.