Ruošiesi pirkti frontalinį krautuvą? Pirma jį išbandyk

Norint pirkti ne tiek jau mažai kainuojantį ir gan specifinį daiktą, tarkim tokį, kaip frontalinis krautuvas, yra tikslinga prieš tai jį išmėginti „lauko sąlygomis“. Stebint Lietuvos specialiosios technikos ir krautuvų rinka, buvo galima pastebėti, kad siūlymų prieš pirkimą spec. techniką išbandyti iki šiol buvo ganėtinai mažai. Pirkėjams buvo siūlomi du variantai – pirkti arba ne.

Nika Service, oficialus Schmidt prekių ženklo atstovas Lietuvoje, matydamas klientų lūkesčius ir taikydamasis prie jų poreikių, nusprendė keisti esamą situaciją ir esantį technikos bandymų vakuumą užpildyti. Nuo šiol Schmidt frontalinius krautuvus, prieš galutinai apsisprendžiant dėl jų pirkimo, bus galima išbandyti realiomis sąlygomis.

„Esame suinteresuoti, kad klientai įsigytų ne dar vieną „įrankį“, o būtent tai, ko jiems tikrai reikia. Būtent todėl nuo šiol Schmidt Baltic suteiks klientams galimybę išmėginti vieną iš siūlomų krautuvų bei su juo komplektuojamus priedus.“ – sako Schmidt krautuvų ir priedų pardavimų vadovas Sauliaus Konsevičius – „Gyvenime kartais trūksta laiko, kartais trūksta žmonių, o darbų yra visada. Būtent todėl stengiamės padėti mūsų technika ir jos galimybėmis susidomėjusiems klientams, pasiūlydami jiems vieną ar kitą frontalinį krautuvą ir priedus su kuriais jie, priklausomai nuo poreikio, galės:

išlyginti teritoriją ar statybų aikštelę,

suformuoti kelią ar privažiavimą,

iškasti tranšėjas laidams, vandentiekiui ar kanalizacijai,

išgręžti duobes stulpams,

sumaišyti ir tiesiai į statybų vietą pristatyti betoną

surinkti laukuose paliktas šieno kitkas ir t.t.

Naudodami jau bazinėje krautuvo sąrangoje esantį kaušą, klientai galės:

pakrauti birius ar sunkius krovinius,

išstumdyti žemes

lengvai atlikti kitus, laiko ir žmogiškųjų išteklių reikalaujančius, darbus.

Kaskart su klientu bendrausime individualiai, siekdami parinkti abiem pusėms optimaliausią sprendimą. Tarkim, jeigu žmogus norės tik atlikti tam tikrus darbus, krautuvas jam bus suteiktas pagal nuomos sutartį, o potencialiems, krautuvą planuojantiems pirkti, klientams šie „bandymai lauko sąlygomis“ nieko nekainuos. Nesvarbu, kokį variantą pasirinktų klientas, technikos pristatymu į jo pasirinktą vietą pasirūpinsime mes.“ – ateities planais dalinasi paradavimų vadovas. –„Išbandžius Schmidt savo darbų bare, vėliau žmogui nebekils klausimų dėl to kokio dydžio ir kokios galios krautuvas yra optimaliausias konkrečiu atveju ar konkretiems darbams, kokių priedų, be standartinio kaušo, jam dar gali prireikti ir t.t. Pirkdamas Schmidt jis tiksliai žinos, kad perka tai, ko jam reikia, o mes, siekdami dar labiau palengvinti visą įsigijimo procesą, parengsime ir suderinsime visus reikiamus dokumentus, įskaitant draudimą ir lizingavimą“.

„Kilus klausimų prašome visų kreiptis  į UAB Nika Service, oficialų SCHMIDT keltuvų pardavėją Baltijos šalyse adresu Kadagių g. 10, Pagiriai, Vilniaus r. sav., telefonu 370 608 04965 ar el. paštu pardavimai@schmidtbaltic.com ir mes pasistengsime, kad į visus rūpimus klausimus jūs gautumėte atsakymus“ – baigia pokalbį S. Konsevičius.