Frontalinių krautuvų finansavimas

Atėjo rugsėjis – vienas svarbiausių mėnesių žemės ūkio darbų sektoriuje, tad tiek stambiems, tiek ir smulkiems ūkininkams labai svarbu, kad jų turima technika šiomis dienomis ne stovėtų, o dirbtų. Būtent todėl ji turi būti techniškai tvarkinga arba, kas dar geriau, nauja.

Vienas iš galimų variantų – Schmidt frontaliniai krautuvai. Kombaino jie nepakeis, tačiau geru pravažumu pasižymintys lenkų gamybos krautuvai, pajungus atitinkamus priedus, gali praversti transportuojant palaidus šiaudus  ar presuotą šieną. Taip pat jie gali būti naudojami išvežiojant po laukus mėšlą ir kompostą, išrenkant iš laukų užsilikusius akmenis ir pan.

Dabar – ypač palankus metas naujos technikos pirkimui, tiek pagrindinės, tiek ir pagalbinės. „Swedbank“ bei „Swedbank lizingas“ suprasdamas ūkininkų rudeninius poreikius ir lūkesčius, iki šių metų pabaigos, specialiai ūkininkams ir dirbantiems žemės ūkyje, siūlo ypatingai palankias lizingo ir paskolų su ES parama sąlygas perkant naują žemės ūkio techniką, įskaitant ir žemės ūkio padargus bei žemės ūkio darbams naudojamus frontalinius krautuvus.

 Sąlygos ūkininkams:

Sąlygos                                                                   Specialus pasiūlymas              

Finansavimo tipas

                                 Finansinis lizingas

Ilgalaikė paskola su ES parama

 

Palūkanos

2.5% 6E

2.5% 6E

 

Pradinis įnašas

Nuo 15%

Nuo 5 proc.

 

Sutarties laikotarpis

                Nuo 6 iki  60 mėnesių

                Nuo 6 iki  60 mėnesių

 

PVM grąžinimas

Iki 6 mėnesių

Iki 6 mėnesių

 

Sutarties administravimo mokestis

         0.4 proc., minimum 160 EUR                  

0.4 proc., minimum 160 EUR                  

 

Minimali finansavimo suma                                                                     

                                   8 000 EUR

                                   Neribojama

 

Mokėjimų grafikai

Mėnesiniai, ketvirtiniai, pusmetiniai

Mėnesiniai, ketvirtiniai, pusmetiniai

 

Draudimas

Palankios sąlygos

Palankios sąlygos

 

Finansuojamas turtas

Nauja, nebūtinai registruojama technika

Nauja, nebūtinai registruojama technika

 

Pasiūlymo laikotarpis

                                   2017.12.30

2017.12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasak „Swedbank“ atstovo Ryčio Vaišnoro, paprastai kainodara tiek žemės ūkio, tiek statybiniai, tiek sandėlio technikai, kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Tai lemia tokie veiksniai kaip planuojamo įsigyti turto kaina, finansavimo laikotarpis ir kliento rizikos lygis. Įprastais atvejais palūkanos gali svyruoti nuo 2,5 iki 4,5 proc. Šiuo metu, kol galioja specialus pasiūlymas ūkininkams,  nepaisant minėtų veiksnių, bus taikoma minimali – 2,5 proc. marža. Pasiūlymas galioja įsigyjant techniką ilgalaikės paskolos su ES parama arba lizingo būdu. Dėl šios priežasties juo gali pasinaudoti ir tie ūkininkai, kurie ES paramos negauna arba į ją nepretenduoja. Vienintelis banko reikalavimas – technika turi būti nauja ir nenaudota.

Taigi, jeigu planavote papildyti savo autoūkį naujais kombainais ar frontaliniais krautuvais, dabar – pats tinkamiausias metas, nes ypatingai geras sąlygas taiko ne tik „Swedbank“ ir „Swedbank lizingas“, bet ir Schimdt atstovas Lietuvoje – „Nika Service“.