Įspūdžiai iš parodos „Ką pasėsi... 2017“

Šių metų kovo 30 - balandžio 1 dienomis, Kaune Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė, tarptautinė, jau dvidešimt antroji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2017“.

Parodoje „Ką pasėsi... 2017“ dalyvavo daugiau kaip 300 įmonių ir organizacijų ir apie 200 smulkiųjų augintojų, žemės ūkio specialistų, gamintojų ir amatininkų. 19 įmonių buvo iš tolimesnio ar artimesnio užsienio – Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos.

Gausiausia parodoje, kaip ir priklauso tokio tipo parodai, buvo žemės ūkio technikos ekspozicija, užėmusi 41 000 kv. m. plotą.

Paviljonuose Nr. 2 ir Nr. 3 savo fermų įrangą, augalų priežiūros priemones, smulkiąją techniką, technologijas, konsultavimo ir kitas paslaugas pristatė per 120 įmonių. Paviljone Nr. 1 šiemet buvo galima susipažinti su technikos naujovėmis, kurias pristatė dvi įmonės.

„Nika Service“, oficialūs ir žemės ūkiui tinkančios, universalios, skirtingos keliamosios galios technikos Schmidt atstovai šį kartą parodoje, kartu su specialiai tam atvykusiu svečiu iš Lenkijos – Adamu Šmidtu, parodoje šį kartą dalyvavo kaip lankytojai, bet, pasak įmonės vadovo Granto Radicko, „žvalgyba“ buvo sėkmingai ir kitąmet „Nika Service“ planuoja turėti savo stendą. Frontaliniai Scmidt keltuvai su papildomai prikabinama įranga, šiai dienai yra vieni pigiausių savo segmente, todėl jie, puikiai perkami kaimyninėje Lenkijoje ar kiek toliau esančioje Vokietijoje, turėtų sudominti ir Lietuvos ūkininkus. Juolab, kad keltuvų universalumas ir priedų gausa leidžia juos optimaliai išnaudoti ištisus metus beveik visiems, tiek su žemės ūkiu, tiek ir su teritorijų priežiūra susijusiems darbams.

Plačiau apie Schmidt techniką ir jos privalumus galite pasiskaityti oficialioje svetainėje, o kol kas siūlome pasigrožėti parodos „Ką pasėsi... 2017“ akimirkomis.