Schmidt krautuvai – visos paslaugos iš vienų rankų

Ne vienerius metus žinotas kaip patikimas atsarginių detalių tiekėjas, „Nika Service“, plečia veiklą ir nuo šiol šioje įmonė bus galima įsigyti patogių, nebrangių, bet kokybiškų Schmidt frontalinių krautuvų.

Pasak įmonės vadovo Granto Radicko, jų klientai turėjo galimybę išbandyti krautuvus „Nika Service“ teritorijoje, tačiau juos galima  pritaikyti gerokai plačiau – logistikos ir sandėliavimo įmonėse, žemės ūkis bendrovėse, komunalinėse, teritorijų priežiūra užsiimančiose įmonėse, kaimo turizmo sodybose ar didesniuose ūkiuose.

Tokį platų pritaikymą lemia tai, kad kartu su krautuvu galiam įsigyti net 19 priedų, skirtų patiems įvairiausiems darbams. Tai – rulonų grėbtuvas, maišytuvas, kasimo ranka su kaušu, medienos greiferis, hidraulinės šakės, mėšlo kaušas su žnyplėmis, šlavėjas, paletinės šakės su rėmu, standartinės paletinės šakės, sniego peilis, hidraulinis grąžtas, grėbtuvo tipo šakės, kastuvas grėbtuvas, universalus kaušas, plūginiai sniego reguliatoriai, rulonų šakės, mėšlo šakės ir plataus profilio kaušas. Optimaliausius priedus padeda parinkti ir pritaikyti „Nika Service“ specialistai.

Atskirais atvejais, kai reikia kažko daugiau, „Nika Service“ meistrai ne tik operatyviai suras, tačiau ir pritaikys kliento įsigytam krautuvui reikiamą priedą. Tarkim, tai gali būti kelmų rovimo įrenginiai, grąžtai, frezos. Originalių Schmidt priedų gamoje jų nėra, tačiau galima „pasiskolinti“ ir pritaikyti siūlomą kitų gamintojų įrangą.

Krautuvų kėlimo galia paskaičiuota pagal planuojamų darbų specifiką, tad perkant Schmidt klientui nereikia mokėti už nenaudojamą galingumą. Didelis jų pasisukimo kampas užtikrina didelį manevringumą, kas palengvina krautuvo naudojimą mažesnėse erdvėse. Tinkamai parinktas svorio centras ne tik garantuoją didelį pravažumą, bet ir užtikrina stabilumą ant bet kokio paviršiaus.

Dar vienas šių krautuvų pliusas – jų paprastumas. Juose nėra elektronikos, naudojama ilgaamžė hidraulika, tad, esant reikalui, greitai galima pakeisti susidėvėjusią detalę ar suremontuoti krautuvą. „Nika Service“ specialistų patirtis leidžia ir tai, tačiau tokios pagalbos dar niekam neprireikė.

Krautuvuose sumontuoti patikimi dyzeliniai varikliai, kurių degalų siurblys yra toks „rajus“, kad nesunkiai gali „suvirškinti“ ir prastesnės kokybės degalaus. Ne visada žinantiems ką pila į bakus mūsų tautiečiams šis veiksnys turėtų būti ypač aktualus.

Kadangi krautuvus surenka kaimynai lenkai, kur oro sąlygos labai panašios į mūsų, krautuvuose yra sumontuota šildoma kabina, užtikrinanti patogias darbo sąlygas ir šaltuoju metų laiku, ant stogo sumontuoti Led žibintai leidžia dirbti ir naktimis, tad tais atvejais, kai reikia atlikti skubius darbus, Schmidt krautuvai yra ypač naudingi.

Operatoriaus patogumui kabinoje sumontuota audio sistema ir saugumą užtikrinanti galinio vaizdo kamera. Tad ir taip paprastas krautuvuo valdymas – viena vairalazde – tampa dar paprastesnis.

Pirmas techninis iš „Nika Service“ įsigyto krautuvo aptarnavimas – nemokamas, ir atliekamas vietoje po 50 darbo valandų. Jo metu patikrinama ar nėra surinkimo defektų ir klientas gali dirbti toliau. Esant poreikiui, galima ir nuolatinė pogarantinė priežiūra, atliekama kas 250, 500  ir t.t. darbo valandų.

G. Radicko teigimu, suprasdami klientų lūkesčius ir poreikius, jie krautuvus pristato į vietą įmonės sąskaita, tad pirkėjams atkrenta logistikos klausimas. Viskas, ko prašoma iš kliento – susakyti savo poreikius, sutarti laiką ir nurodyti adresą. Krautuvas atkeliaus į vietą visai paruoštas darbui.

Vis dar abejojantiems Schmidt krautuvų funkcionalumu, „Nika Service“ siūlo „bandomąjį važiavimą“. Iš anksto sutarus, vienai dienai, krautuvą galima pasiimti bandymams, tačiau šiuo atveju yra tam tikros, atskirai aptariamos, sąlygos.

Vis dar kyla klausimų? Kreipkitės į „Nika Service“, nes jo meistrai dirba Jums.